BUREŠ ART s.r.o.

Obrazy vyrábíme již od roku 1994. Přestože se za ta léta stále mění motivy i způsoby rámování,  touha lidí bydlet nebo pracovat v příjemném interiéru zůstává.  Specializujeme se na prodej exkluzivních obrazů velkých formátů nejvyšší kvality vytištěných na skle nebo MDF deskách  a na vlastní zakázkový tisk na papír nebo plátno.

Ve spolupráci s předními světovými vydavatelstvími  zejména z USA, Německa a Itálie jsme vytvořili bohatou kolekci moderních motivů obrazů, které Vám můžeme vytisknout na přání téměř v jakémkoliv rozměru na našem velkoformátovém plotru Epson.  Plátno Vám pak můžeme vypnout na napínací rám různé tloušťky podle velikosti obrazu. Stále vystavujeme a navštěvujeme různé veletrhy na všech kontinentech, abychom sledovali nejmodernější trendy.

Při spolupráci s naší firmou se můžete spolehnout na tým lidí s dlouholetými zkušenostmi, stabilní firmu s pevnými kořeny, prostě na partnera, kterému můžete důvěřovat. Na prvním místě v žebříčku hodnot u nás není zisk ale kvalitně odvedená práce a spokojenost zákazníka.